نتایج جستجو برای عبارت :

استا کریم

قربونت استا کریم یه نگاه به ما بکنبخدا خسته شدیم رحمی به حال ما بکنتورو جون مادرت اینهمه زجرمون ندهنکنه تقدیر ما زجر کشیدن تا ابده نمیدونم که کتاب بخت مارو کی نوشتیکی نیست بهش بگه آخه چرا اینهمه زشتیعنی بخت کج مایه زنگ تفریح هم نداشتنمیشدیه گوشه هم جاواسه شادی میگذاشتماتو کوره ی عذاب همیشه پای ثابتیماهل پارتی بازی نیستیم تابع ضوابطیم قربونت استا کریم بزن توزنگ آخروبخدادیگه نداریم تاب ازاین بدترونمیخوای حالی بدی اینقدر حالگیری نکننگرف
قربونت استا کریم یه نگاه به ما بکنمردن آدم وحوا رحمی به آدما بکنتورو جون مادرت اینهمه زجرمون ندهنکنه تقدیر ما زجر کشیدن تا ابده نمیدونم که کتاب بخت مارو کی نوشتیکی نیست بهش بگه آخه چرا اینهمه زشتیعنی بخت کج مایه زنگ تفریح هم نداشتنمیشدیه گوشه هم جاواسه شادی میگذاشتماتو کوره ی عذاب همیشه پای ثابتیم اهل پارتی بازی نیستیم تابع ضوابطیم قربونت استا کریم بزن توزنگ آخروبخدادیگه نداریم تاب ازاین بدترونمیخوای حالی بدی اینقدر حالگیری نکننگرفتی
مطربا! استا! صدایم با نوایت جور نیست،
مست و مخموریم، ورنه، جرم در تنبور نیست.
تازه سازی زخم دلها زخمه بر تاری زنی،
نغمة ناجور تو درد دل رنجور نیست.
جرعه ای از بادة لبهای او نوشیده ام،
شور و عصیانش چرا در آب هیچ انگور نیست؟
من چه سان تاوان دهم، در تن توانی کو مرا؟
هیچ دردی خود ز درد ناتوانی زور نیست.
عالمی آباد هست و قلب ما آباد نیست،
نام ما مشهور هست و گور ما معمور نیست.
حاجیا، شعر ترت دارد نسیم بوی گل،
پس، چرا شعر ترت در چشم او منظور نیست؟
یه صفه
ایش این زنه چنقد زشته من بهتر بودم بخدا 
اووو جیمین ووووو وارد میشود
و
یحلنتتینقحتبتبن
تهتهههههههه
جووووون 
چه خشن:'
اوهههه نامجونوووو
صداااشوووووو استا...
عرررر صدای  جیمیییننننن

کوکیووووووووووو
نههه
جینننوووووو 
اوووههه همشون.این ارمی به ابدیت رفت ولی روحشم من 
تحوبگبنمیتسنتیکیت
او جی هدوووپپپپپ
شلوراش چرا باد کردهه♥_♥

ازون پشت ته ته معلدمهههه
شوگا چه عوض شدهههه
جوننن لقت زد بچههه
جیمیننن
تهته مگه مست کردی انقد لقیییی
جون

ما در این بخش به شهر های که اینترنت بین المللی برایشان وصل شده را ذکر کرده ایم

. شاید کسانی این اخبار را ندادند .

لیست شهرهایی که در تاریخ های معین شده دسترسی به اینترنت بین الملی برقرار شده است .

در تاریخ 3 آذر ماه 1398 از استا نهایی  که در ادامه مطلب درج شده اینترنت بین المللی وصل شده است 

​​​​​​
ادامه مطلب
گفتم نه بلکه من با تن ومال خود توانایی مسوفرت دارم فوری برو بیثرب  گفتم  یثرب را نمیشناسم گفت برو تا برسی بمدینه قبیله بنی غنم بن مالک بن نجار را بپرس که نزدیک در مسجد مدینه ترا نزدشان می فرستم سختگیر  است و خلیفه سختگیر تر انگاه نشانی بنی عمرانوبن مبذول را که در بقیع بیر  است بگیر و سپس بپرس موسی بن جعفر  کیست و منزلش کجاست وایا بسفر رفته یا حاضر استا ر بسفررفته بودنزدش  برو که مسافرت او از راهی که اکنون سویش   میروی  نزدیکتر  است انگاه باو
اصطلاح استایلینگ چیست؟
استایلینگ، انحصاری در سبکی مشخص ، ویژه ومتمایز  است.میتواند شیوه و سبک متفاوتی از عرصه های مختلف باشد. در حیطه مدو لباس نوع پوشش و انتخاب سبک ها و رنگ ها ، تفکر ، نوع نگاه وشخصیت هر فرد است و ارتباط تنگاتنگی با نوع نگرش افراد به دنیا اطراف دارد. در زبان فارسی به معنای سبک است

هنر استایلینگ چیست؟
بارها از یک لباس استفاده کنید و حتی کسی  متوجه تکراری بودن آن لباس نشود  این هنر استایلینگ است و شما این کار  را می توانید با
خب من بازم دیشب با بدبختی تا صبح بیدار موندم و عربی خوندم. امروز امتحان عربی دادم و بد نبود، 16، 17 میشم. و اینکه فهمیدم خراب کردن امتحان دینی تقصیر من نبود تقصیر معاون گیجمون بود که به جای سوالای انسانیا سوالای تجربیا رو داده بود بهم-___- واقعا دیوونه خونه استا:))
امروز مدیرمون قشنگ بچه ها رو با خاک یکسان کرد. بقیه ی بچه ها خیلی باهام مشکل ندارن از اونجایی که سوالا رو بهشون گفتم-__- (البته که ای کاش نمی گفتم ولی حوصله بحث اضافه نداشتم) ولی دختر عمه ی
آکادمی هنر 20 قیچی متشکل از اساتید مجرب و با سابقه در عرصه آموزشگاه آرایشگری مردانه با اخذ مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مشغول به فعالیت می باشد. این گروه با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی و با اتکا بر دانش حرفه ای خود در امر آموزش، افتخار تعلیم هنرآموزان بسیاری را در رشته مراقبت و زیبایی مردانه داشته است. با توجه به اهداف بلند مدت موسسه، تمامی تلاش مدیران و مربیان آن در جهت خدمت رسانی هرچه مطلوب تر و کسب رضایت هنرآموزان، به منظور
آکادمی هنر 20 قیچی متشکل از اساتید مجرب و با سابقه در عرصه آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران با اخذ مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مشغول به فعالیت می باشد. این گروه با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی و با اتکا بر دانش حرفه ای خود در امر آموزش، افتخار تعلیم هنرآموزان بسیاری را در رشته مراقبت و زیبایی مردانه داشته است. با توجه به اهداف بلند مدت موسسه، تمامی تلاش مدیران و مربیان آن در جهت خدمت رسانی هرچه مطلوب تر و کسب رضایت هنرآموزان،
- بهره برداری و تعمیر و نگهداری از انواع نیروگاه
بخاری، گازی ، سیکل ترکیبی و دیزلی
- پری کامیشنیتگ و کامیشنینگ انواع نیروگاه
بخاری،گازی، سیکل ترکیبی و دیزلی
- تعمیرات اساسی تجهیزات
نیروگاهی و صنعتی مطابق با استاندارد کارخانه سازنده
- تعمیرات و نگهداری پیشگیرانه تجهیزات به روشهای pm-cm  ارائه خدمات مشاوره ای و نظارت بر بهره
برداری ، کامیشنینگ و تعمیر و نگهداری تجهیزات صنعتی 
-  برگزاری دوره های آموزش
تخصصی نیروگاهی و صنعتی 

- کالیبراسیون
حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: شرط معدل تعیین‌شده توسط وزارت آموزش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و پرورش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- انشا الله استا بزرگوار ودانشمند جناب اقای دکتر عطائی  عزیز رحمت الله علیه- نفرماید فلانی لجن زدنی به تعلیم وتربیت انشاالله عالجنابان درغرب-  چگونه با این همه دروغگویان انشتینی – باز به انها اعتماد میکنید  وشما رهبران فرضیه ساز واصل ساز به مردم انجا  اعتماد میکنید جائی که بین زن وشوهر اعتمادی درکار نیست- میزان طلاق نشان میدهد=- نسل مرفین بی درد جامعه شناسی و روانشناسی خاص خودرادارد که بیادانرابخوبی
خب به دلیل حال نامعلومِ مان نشد که بنویسیم قصدم این بود این پست روز جمعه انتشار داده بشه .
اما خب الان میگم دیگه عرضم به حضور شریفتون که سال 1393 بود که بنده در تیر ماه اگر اشتباه نکنم کنکور رشته ریاضی دادم.
مدیونید فکر کنید من برای کنکور درس خوندم البته برای این موضوع به خودم افتخار نمیکنم چون اشتباه محض رو کردم :| اما بگذریم گذشته ها گذشته :|
خلاصه کنکور رو دادیم و نتایج آمد.خانواده قید کرده بود هرچی میخوای بخونی بخون فقط همینجا بخون:| منظور اگر
بررسی ما از Dead Kids ، اولین فیلم اصلی Netflix فیلیپینی ، به کارگردانی میخاییل رد و با بازیگران کلوین میراندا است.
فروشگاه Netflix با اولین فیلم اصلی فیلیپینی از سکوی جریان ، Dead Kids غنی شده است. عنوان انگلیسی زبان ، بر اساس یک اصطلاح عامیانه انگلیسی زبان (به اصطلاح بچه های مرده بچه های مشکل ساز و از نظر اجتماعی هستند) برای اثری که به صراحت به سینمای غربی نگاه می کند ، بدنبال یک سازش دشوار بین درام های تریلر و نوجوان است. کارگردان میخائیل رد است ، قول جوان
پروژه شبکه های وایرلس- شبکه های وایمکس و امنیت در شبکه های وایمکس وایمکس (WiMAX) یا هم‌کُنش‌پذیری جهانی برای دسترسی ریزموج (WorldWide Interoperability for Microwave Access)، پروتکل ارتباطی برای دسترسی پهن باند بی‌سیم بر پایه استا

دسته بندی
کامپیوتر

فرمت فایل
docx

حجم فایل
912 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
91

چکیدهشبکه های محلی برای خانه و محیط کار می توانند به دو صورت کابلی یا بی سیم طراحی گردند . در ابتدا این شبکه ها به روش کابلی با استفاده از تکنولوژی Ethernet طراحی م
پروژه شبکه های وایرلس- شبکه های وایمکس و امنیت در شبکه های وایمکس وایمکس (WiMAX) یا هم‌کُنش‌پذیری جهانی برای دسترسی ریزموج (WorldWide Interoperability for Microwave Access)، پروتکل ارتباطی برای دسترسی پهن باند بی‌سیم بر پایه استا

دسته بندی
کامپیوتر

فرمت فایل
docx

حجم فایل
912 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
91

چکیدهشبکه های محلی برای خانه و محیط کار می توانند به دو صورت کابلی یا بی سیم طراحی گردند . در ابتدا این شبکه ها به روش کابلی با استفاده از تکنولوژی Ethernet طراحی م
سندروم روده تحریک پذیر
بین 3 تا 20 درصد از مردم آمریکا به سندروم روده تحریک پذیر دچار هستند. این بیماری در زنان بیشتر از مردان دیده می شود. بعضی از مبتلایان به سندروم روده تحریک پذیر یا IBS علائم و عوارض کمی دارند و برخی دیگر علائم شدیدی را تجربه می کنند.

چه کسی مبتلاست
این بیماری با بیماری التهابی روده متفاوت است. اگر کسی علائم بیماری روده تحریک پذیر را به مدت سه ماه و هر ماه حد اقل سه روز شاهد باشد، می توان گفت که به این بیماری مبتلا شده است.
ا
 اگر از هر ایرانی و یا گردشگرانی که به شهر بوشهر آمده‌اند سوال کنید که نماد استان بزرگ بوشهر چیست؛ قطعا پاسخ خواهند داد" نخل های برافراشته و حاصلخیز خرما".
دومین نمایشگاه بین المللی خرما با حضور شرکت کنندگان داخلی و خارجی 24 آبان ماه به پایان می‌رسد. اما اینکه چه میزان از مشکلات صادرات و تولید این میوه ارزشمند و الهی حل خواهد شد بستگی به مدیریت داخلی دارد نه تحریم‌ها.
این ماده غذایی مفید از جمله کالاهایی است که قدرت ماندگاری عجیبی توانایی ت
نماد آتش در دفینه یابی و سمبل آتش
نماد آتش در دفینه یابی معمولا نشانگر ساختار خانواده است.
لکن با این وجود، اماکن داخلی که اجاق و یا تندرها در آن کشف شده اند از اهمیت برخوردارند.
آتش به معنی  می باشد.
کلمه اتاقک از همین کلمه O d به معنی آتش منشعب می شود.
چنانچه در جایی که سمبل آتش وجود دارد، یک یا چند اتاق همراه با یک اتاق اصلی بوده باشد؛ همین اتاق اصلی محل روشن بودن آتش، گرم شدن و محل اصلی جستجوی دفینه است.
خرید فلزیاب
نماد آتش در دفینه یابی و سمب
افراز بهزاد زاده؛ اگر از هر ایرانی و یا گردشگرانی که به شهر بوشهر آمده‌اند سوال کنید که نماد استان بزرگ بوشهر چیست؛ قطعا پاسخ خواهند داد" نخل های برافراشته و حاصلخیز خرما".
دومین نمایشگاه بین المللی خرما با حضور شرکت کنندگان داخلی و خارجی 24 آبان ماه به پایان می‌رسد. اما اینکه چه میزان از مشکلات صادرات و تولید این میوه ارزشمند و الهی حل خواهد شد بستگی به مدیریت داخلی دارد نه تحریم‌ها.
این ماده غذایی مفید از جمله کالاهایی است که قدرت ماندگار
افراز بهزاد زاده؛ اگر از هر ایرانی و یا گردشگرانی که به شهر بوشهر آمده‌اند سوال کنید که نماد استان بزرگ بوشهر چیست؛ قطعا پاسخ خواهند داد" نخل های برافراشته و حاصلخیز خرما".
دومین نمایشگاه بین المللی خرما با حضور شرکت کنندگان داخلی و خارجی 24 آبان ماه به پایان رسید.

اما اینکه چه میزان از مشکلات صادرات و تولید این میوه ارزشمند و الهی حل خواهد شد بستگی به مدیریت داخلی دارد نه تحریم‌ها.
این ماده غذایی مفید از جمله کالاهایی است که قدرت ماندگار

سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز....مرده آن است که نامش به نکویی نبرند 

استاد حاج شیخ نصرالله براتی در سال ۱۳۱۹ دیده به جهان گشود. 
استاد حاج براتی در سن ۱۴ سالگی، پدر گرامی خود(شیخ الله کرم براتی) را از دست دادند،با وجود از دست دادن پدر به راه خود ادامه داد،و در نبود پدر برای خواهران و برادران خود پدری کرد،استاد حاج براتی توانست از آن مرحله واز آن روز ها و روزگاران سخت عبور کند و به تحصیل بپردازد، و به درجه آموزگاری برسد 
وقتی که دبستان مشایخ نر
چاقی و اضافه‌وزن سرمنشاء بسیاری از بیماری‌ها است. این عارضه کودکان و نوجوانان را نیز تهدید می‌کند.

چاقی و اضافه‌وزن میان خردسالان  عوارض جانبی فراوانی برای آن‌ها دارد.
کودکان چاق در معرض خطر ابتلا به  دیابت و امراض قلبی و عروقی قرار دارند.
کم‌تحرکی برای این سنین بسیار مضر  خواهد بود. محققان بیشترین علل چاقی در
خردسالان را مصرف فست فود و تنقلات  حاوی مواد قندی می‌دانند.
به
گزارش مجله دلتا؛  مطالعه صورت گرفته توسط محققان انگلیسی نش
در حقیقت، مرگ اسب و استر و غلام ، بلاگردان خواجه بودند اما او این را نفهمید و قدم به قدم به پرتگاه نیستی نزدیک شد:
مرگ اسپ و استر و مرگ غلام
بد قضا گردان این مغرور خام
از زیان مال و درد آن گریخت
مال افزون کرد و خون خویش ریخت
ضربه این پیشگویی بر روح و روان مرد بدان حد است که دست به دامن موسی می شود:
گوش بنهاده بد آن مرد خبیث
می‌شنود او از خروسش آن حدیث
 چون شنید اینها دوان شد تیز و تفت
بر در موسی کلیم الله رفت
رو همی‌مالید در خاک او ز بیم
که مرا فریا
در حقیقت، مرگ اسب و استر و غلام ، بلاگردان خواجه بودند اما او این را نفهمید و قدم به قدم به پرتگاه نیستی نزدیک شد:
مرگ اسپ و استر و مرگ غلام
بد قضا گردان این مغرور خام
از زیان مال و درد آن گریخت
مال افزون کرد و خون خویش ریخت
ضربه این پیشگویی بر روح و روان مرد بدان حد است که دست به دامن موسی می شود:
گوش بنهاده بد آن مرد خبیث
می‌شنود او از خروسش آن حدیث
 چون شنید اینها دوان شد تیز و تفت
بر در موسی کلیم الله رفت
رو همی‌مالید در خاک او ز بیم
که مرا فریا
سلاااااام سلااااااااام سلاااااااام سلاااااام خوبید؟ منم خوبم! جونم براتون بگه که پیمان صبح ساعت هشت رفت خونه مامانش و منم بعد از اینکه اونو راه انداختم اومدم گرفتم خوابیدم و الان بیدار شدم با اینکه اینهمه خوابیدم نمی دونم چرا بازم خوابم می یاد ولی گفتم بیام یه حالی از شما بپرسم و یه کوچولو بنویسم و برم! این روزا همونجور که می دونید مثل هم داره می گذره دیگه، اکثرا تو خونه ایم و در حال ضدعفونی کردن اینور اونور و دست شستن و این کارا...برا همین د
مهدکودک باغ گلشن از بهترین مهدکودک های تهران است. این مهدکودک دو زبانه بوده و مربیان این مهدکدوک زیبا همگی از کشورهای اروپایی هستند.
کلاس های متعددی در این مهدکودک برگزار می شود.
این مهدکودک کاندیدای دریافت ۴ جایزه بین المللی و داخلی، به دلیل فضای بازی و آموزش مناسب کودک بوده است.
در قسمت پائین شما می توانید قسمتی از مصاحبه با مدیر مهدکودک را مشاهده کنید که در سایت رادیو کودک نسخه مفصل تر این مصاحبه وجود دارد.

مهدکودک کی تأسیس شده است؟ سال ۱
مهدکودک باغ گلشن از بهترین مهدکودک های شمال تهران واقع در نیاوران است. این مهدکودک دو زبانه بوده و مربیان این مهدکدوک زیبا همگی از کشورهای اروپایی هستند.
کلاس های متعددی در این مهدکودک برگزار می شود.
این مهدکودک کاندیدای دریافت ۴ جایزه بین المللی و داخلی، به دلیل فضای بازی و آموزش مناسب کودک بوده است.
در قسمت پائین شما می توانید قسمتی از مصاحبه با مدیر مهدکودک را مشاهده کنید که در سایت رادیو کودک نسخه مفصل تر این مصاحبه وجود دارد.

مهدکودک ک

شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت: 16:1
توسط:ع.باقریان از مبارکه
سلامجناب آقای سبحانیبا شنیدن خبر جانسوز فوت تعدادی از هموطنان عزیزمان در زلزله اخیر استان آذربایجان شرقی قلبم مالامال از اندوه گردید.خداوند روح تازه درگذشتگان این واقعه جانکاه را قرین رحمت بی انتهای خود قرار دهد. من هم به نوبه خود این حادثه جانگداز را به محضر شما و خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده اند تسلیت عرض نموده وطول عمر با عزت برای شما و خانواده محترمتان و سایر هم میهنانمان

بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19) یک بیماری تنفسی است،که می تواند از فردی به فرد دیگر گسترش یابد. این بیماری در ووهان ، استان هوبی چین، در دسامبر سال 2019 پدیدار شد که بسیار مسری است  ودر بخش هایی از چین و برخی کشورهای دیگر ظرف مدت 1 ماه به سرعت گسترش یافت .شیوع COVID-19 نه تنها در چین بلکه در سطح بین المللی  توجه جدی به وجود آورد(Luo and others:2020 ).
کرونا تنها سلامتی و جان انسان ها را به خطر نینداخته است بلکه بر روی ارتباط میان فردی و ارتباط میان فرهنگی افراد نی

بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19) یک بیماری تنفسی است،که می تواند از فردی به فرد دیگر گسترش یابد. این بیماری در ووهان ، استان هوبی چین، در دسامبر سال 2019 پدیدار شد که بسیار مسری است  ودر بخش هایی از چین و برخی کشورهای دیگر ظرف مدت 1 ماه به سرعت گسترش یافت .شیوع COVID-19 نه تنها در چین بلکه در سطح بین المللی  توجه جدی به وجود آورد(Luo and others:2020 ).
کرونا تنها سلامتی و جان انسان ها را به خطر نینداخته است بلکه بر روی ارتباطات افراد با یکدیگر و با

کرونا تنها سلامتی و جان انسان ها را به خطر نینداخته است بلکه بر روی ارتباطات افراد با یکدیگر و با
#استا‌د_‌مغرور_‌من_پارت5
افتادم روی تخت و وحشت زده لب زدم:
_مهرداد.
روم خیمه زد و با وحشیگری لبهاش و روی لبهام گذاشت و شروع کرد به بوسیدن
لبهاش و گاز گرفتم تا ولم کنه
ولی وحشی تر شد و زیر گوشم با صدای خشداری گفت:
_فکر اینکه قبل از من کسی تو رو لمس کرده داره دیوونه ام میکنه.
با ترس هق زدم
_مهرداد ولم کن به خدا اونطوری که تو فکر میکنی نیست
با چشمهای خمار شده اش بهم خیره شد و باصدای‌ عصبی گفت:
_با چشمهای خودم دیدمت لامصب سرو وضعتو دیدم نگاهای اون عوض
(این مطلب مربوط به روز نهم فروردینه)
سلااااام سلااااام سلااااام سلااااام خوبید؟منم خوبم! جونم براتون بگه که امروز ظهر پیمان گفت جوجو بریم یه سر به آفاق بزنیم؟(منظورش خونه نظر.آباد بود که اسم کوچه اش آفاقه)منم گفتم باشه و لباس پوشیدم و آماده شدم لاکها و کتابام و صلوات شمارمو ورداشتم و راه افتادیم(من نظر.آباد که می ریم اونجا چند تا کار انجام می دم یکیش اینه که لاک می زنم چون فضاش بازه بوش زود از بین می ره یه کار دیگه که می کنم کتاب خوندنه و کار سو
(این مطلب مربوط به روز نهم فروردینه)
سلااااام سلااااام سلااااام سلااااام خوبید؟منم خوبم! جونم براتون بگه که امروز ظهر پیمان گفت جوجو بریم یه سر به آفاق بزنیم؟(منظورش خونه نظر.آباد بود که اسم کوچه اش آفاقه)منم گفتم باشه و لباس پوشیدم و آماده شدم لاکها و کتابام و صلوات شمارمو ورداشتم و راه افتادیم(من نظر.آباد که می ریم اونجا چند تا کار انجام می دم یکیش اینه که لاک می زنم چون فضاش بازه بوش زود از بین می ره یه کار دیگه که می کنم کتاب خوندنه و کار سو
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-در کانال
ایران انیترنشنال- یک روشنفکرکیلوئی چند!! درباره انقلاب ایران-را  به شک تردید می اندازد مزخرفاتی سرهم میکند در
طول تاریخ قران مجید از این نوع افراد فراوان نامبرده است درتارخ ادیان الهی هم
فراوان است وقران یکی از شاخص های ایمان تحت تاثیرانهاواقع نشودن است- درتاریخ
یهود بارها صدنفر پیامبررا در طویله کردند-که رای مابپذیرید- قبول نیمکردند
درطویله را محکم میبستند که علف بخورند شایدمتنبه شوند باز
سلاااااام سلاااااااام سلاااااام سلاااااااام خوبید؟منم خوبم! جونم براتون بگه که از دوشنبه غروب حول و حوش ساعت هفت اینجا بارون گرفت تا فردا شبش که ما ساعت دو و نیم نصف شب داشتیم می خوابیدیم همینجور داشت می اومد یعنی تا وقتی که ما بخوابیم بیشتر از سی ساعت بود که داشت می اومد صبح سه شنبه هم که ساعت ده و نیم بیدار شدیم دیدیم یک برف تندی داره می یاد که نگوووووووو کلی هم رو زمین نشسته بود دیگه من از پنجره بیرونو نگاه می کردم دیدم از دو تا درخت کاجی ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها